Will Smith podobno ponownie wcieli się w Dżina w filmie Disneya ALADDYN 2

Po Will SmithOscar slap spadł, pojawiło się wiele pytań o to, jak będzie wyglądać kariera aktora w przyszłości. Cóż, według niedawnego raportu, podobno Smith ponownie wcieli się w rolę Dżina w Disney’s Aladyn 2co oznacza, że ​​musi być z powrotem w łaskach Disneya, jeśli to prawda.

To byłaby jego pierwsza nowa rola filmowa od czasu incydentu z Oscarem. Raport twierdzi, że Smith będzie miał jeszcze większą rolę w rozwijającym się sequelu. W raporcie czytamy:

Byłby to jeden z pierwszych filmów, które Will nakręcił od czasu rozdania Oscarów i jest to dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że będzie to film dla dzieci. Dużo nad sobą pracował i panuje zgoda co do tego, że do czasu premiery filmu będzie to już przeszłość. Pierwszy film odniósł ogromny sukces, więc głupotą byłoby nie zrobić kolejnego, a szkoda byłoby ponownie obsadzić Willa z powodu tego, co się stało. Dlatego Disney chce stanąć przy nim i sprowadzić go z powrotem do stada.

Warto przeczytać!  Roddy Ricch złożył pozew o prawa autorskie w związku z przebojem Diamond „The Box”

Sequel został oficjalnie ogłoszony trzy lata temu i Guya Ritchiego miał wrócić do reżyserii, ale ostatnio słyszeliśmy, że film utknął w martwym punkcie. Aktor Alladyna Mena Massoud wcześniej powiedział:

„Nie wiem, czy jest ruch. Nastąpiła zmiana ze scenarzystami i pracują nad zupełnie nowym szkicem. To wszystko, co wiem. Jeśli Aladdin 2 się wydarzy, to fantastycznie. Myślę, że powinno się to wydarzyć. Dan Lin i Jonathan Eirich z Rideback Productions, który kręcił filmy Lego i Aladdin, chcą mieć pewność, że dobrze to zrobią. Więc jeśli zobaczymy Aladdin 2, nie będzie on w ogóle oparty na wersji animowanej. To będzie zupełnie nowa, oryginalna historia”.

Ciekawe, czy okaże się to prawdą. Disney odciął ludzi w przeszłości za robienie i mówienie głupich bzdur, więc trudno uwierzyć, że znów będą pracować ze Smithem, ale kto wie!? Hollywood to dom wariatów! Czy myślisz, że Disney będzie ponownie współpracował ze Smithem?

Warto przeczytać!  Netflix ujawnia pełną ofertę filmów na 2023 rok

Fiolka: CinemaBlend