Wyprzedaż na Amazon: 10 samorodków do pilnego złapania na trzecią przecenę 💥

Sprzedaż jest kontynuowana w tym trzecim tygodniu operacji. Amazon, Cdiscount i ich odpowiedniki wzmagają wysiłki, aby wyświetlać często bezprecedensowe ceny w dużej części swojego katalogu. Odkryj bryłki tej trzeciej przeceny.

Od tej środy jesteśmy na trzecim przecenie sprzedaży na Amazon, Cdiscount i inne. Od środowego poranka cyberhandlowcy atakują ceny dodatkowymi procentami obniżek. Nadszedł czas, aby sporządzić listę wszystkich dobrych ofert w tej chwili. Kto pierwszy ten lepszy !

Sprzedaż w Amazonie, a bardziej ogólnie w e-merchantach, nie odbywa się na tej samej zasadzie, co inne operacje w ciągu roku. Rzeczywiście, handlowcy ujawniają wszystkie swoje oferty od pierwszego dnia. Od 11 stycznia 2023 r. we wszystkich katalogach online znajdujemy produkty ze stemplem wyprzedaży. W miarę upływu czasu liczba produktów maleje.

Już po raz trzeci w wyprzedaży e-sprzedawcy obniżają ceny po raz drugi. W przypadku referencji, które są nadal w magazynie, dokładają dodatkowych starań, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne. Nieuchronnie ta środa była wyczekiwana z niecierpliwością: Francuzi próbują skorzystać z tej nowej zniżki, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Szalone wyprzedaże w Amazonie

Oprócz wyprzedaży Amazon oferuje również nieco bardziej standardowe rabaty. Z prawnego punktu widzenia różnica jest, ale niewidoczna dla klienta. Są to produkty, które nie są przecenione, ale nadal objęte są rabatem. Przypominamy, że produkt na wyprzedaży musi spełniać bardzo określone warunki, takie jak przebywanie w magazynach przez określony czas.

Warto przeczytać!  Elon Musk i Tesla nie przewidzieli tego kontrataku z Azji

Koncepcja sprzedaży niekoniecznie dopasowuje się do e-handlowców, którzy starają się maksymalnie ograniczyć magazynowanie produktów. Jeśli nie mogą sprzedawać artykułów tak bardzo, jak sklepy stacjonarne, które mają magazyny, robią jednak rabaty w tym okresie, na który tak bardzo czeka francuska opinia publiczna. Zimowe wyprzedaże zawsze były jedną z najpopularniejszych operacji we Francji.

Początkowo sprzedaż postrzegana była głównie jako wyprzedaż przed nowym sezonem. Z tego powodu marki modowe wykorzystują tę operację do wyprzedaży niesprzedanych rzeczy z poprzedniego sezonu. Jeśli chodzi o e-sprzedawców, takich jak Amazon, wyprzedaże to czas, w którym skupiają uwagę ogółu społeczeństwa, oferując zniżki na SKU premium.

Zobacz oferty w Amazon

To także e-handlowcy pomogli sprawić, by wyprzedaże odzyskały popularność. Jeśli nie mają realnych wyprzedaży, oferują bardzo atrakcyjne obniżki – zwłaszcza na popularne produkty. Najpiękniejsze marki są wyróżniane w formie sprzedaży błyskawicznej na większości platform handlowych. Dotyczy to również Apple, Samsunga czy Dysona w technice i AGD.

Do sprzedaży są tysiące referencji w korzystnych cenach. Nie chodzi tylko o technologię i sprzęt. Nie brakuje też odniesień w majsterkowaniu, dekoracji, pościeli czy sporcie. Każdy może znaleźć to, czego szuka, na głównych platformach handlu elektronicznego, takich jak Amazon czy Cdiscount. Trzeba tylko przybyć na czas, aby nie zobaczyć, jak zapasy znikną wcześniej.

Warto przeczytać!  Q&A POP jutro 28 grudnia od 15:00: czekamy na Twoje pytania dotyczące Kina i Seriali!

W najbliższą środę: którą ofertę wybrać?

Poniżej stworzyliśmy dynamiczną listę ze wszystkimi ofertami, które nas zaskoczyły. Przejrzeliśmy na przykład wszystkie strony sprzedaży na Amazon, Cdiscount lub Fnac. Z biegiem czasu referencje są aktualizowane na podstawie dostępnych zapasów. Celowo wybraliśmy produkty z kategorii tech i AGD: to dwie najpopularniejsze kategorie w sieci.

Jeśli jednak masz trochę czasu w najbliższą środę na trzeci dzień wyprzedaży, zapraszamy do śledzenia tego, co dzieje się na wszystkich głównych platformach handlowych. Zaktualizowali swoje produkty o jeszcze niższe ceny. Ponieważ operacja zakończy się definitywnie 7 lutego, będziemy musieli się pospieszyć. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się kolejnych przecen, ale ceny nie będą dużo niższe.

Jeśli nadal się wahasz, wiedz, że wszyscy e-sprzedawcy oferują co najmniej 14 dni do namysłu po dostawie. W przypadku sprzedaży, podobnie jak przez resztę roku, Amazon jako jedyny ma 30 dni na wycofanie. W zależności od kupców będziesz mieć większą lub mniejszą elastyczność. W każdym razie pozwala to zmienić zdanie, jeśli zakupiony produkt nie do końca Ci odpowiada.

Warto przeczytać!  PlayStation Plus: w końcu ogłoszono darmowe gry na PS4 i PS5 ze stycznia 2023 r

Od rozpoczęcia działalności w styczniu zimowe wyprzedaże ruszyły szturmem. Wydarzenie to odbywa się w strategicznym momencie roku, tuż po Bożym Narodzeniu i zakończeniu roku. Francuzi chcą podejmować dobre postanowienia i nie wahają się inwestować. To też moment kluczowy, bo w najbliższych miesiącach nie będzie żadnej innej realnej operacji z redukcjami.

We Francji sprzedaż na Amazon i Czarny Piątek to dwa najważniejsze wydarzenia w e-commerce. Następnie jest więcej operacji ad hoc specyficznych dla niektórych sprzedawców. Tak jest na przykład w przypadku Prime Day na Amazonie, który odbywa się w lipcu. W każdym razie entuzjazm nie jest tak silny, ponieważ nie skupia wszystkich graczy w branży we Francji. Dlatego musisz skorzystać z tych zimowych wyprzedaży, aby robić interesy.

Aby dokonać sprzedaży w Amazon, jest tutaj:

Zobacz oferty w Amazon

Co musisz wiedzieć o naszych dobrych planach

Ta treść jest dostarczana przez ekspertów z JDG.
Redakcja nie brała udziału w jego realizacji. Możliwe, że ta publikacja zawiera link partnerski: e-sprzedawca może wtedy zapłacić nam prowizję (dla Ciebie nic się nie zmienia). Ceny podane w tym artykule mogą ulec zmianie.