Xbox Developer Direct: obserwuj z Everyeye na Twitch i TikTok 25 stycznia o 20:30

Rozpoczęty tydzień z pewnością nie będzie skąpy w wydarzeniach i niespodziankach, dzięki także nowemu Xbox Developer Directwydarzenie zorganizowane przez firmę Microsoft w celu zaprezentowania nowości na konsolę Xbox w pierwszej połowie roku.

Xbox Developer Direct odbędzie się 25 stycznia o 21:00 ETwydarzenie ma potrwać 45 minut, a Microsoft obiecał skupić się na rozgrywce, więc na pewno zobaczymy takie gry w akcji Forza Motorsport, Redfall mi Legendy Minecraftarównież Zenimax ujawni przyszłość The Elder Scrolls Online.

Jak wiemy, Starfield tam nie będzie i będzie miał własne wydarzenie w dalszej części roku, jednak według Jeza Cordena pojawią się niespodziewane ogłoszenia, głównie związane z Game Pass, może wprowadzenie planu rodzinnego lub pojawienie się nowych gier w katalogu, w tym podobno 007 GoldenEye.

Warto przeczytać!  18 minut gry One Piece Odyssey

My będziemy śledzić Xbox Developer Direct na żywo na kanale Everyeye.it na Twitchu z transmisją na żywo, która rozpocznie się około pół godziny wcześniej, o 20:30, z pre-show i post-show, aby ożywić wieczór, który z pewnością zapowiada się interesująco dla wszystkich posiadaczy Xbox i subskrybentów Game Pass . Wydarzenie będziemy śledzić również na profilu TikTok Everyeye w towarzystwie Giady i Samaaby komentować na żywo nowości w usłudze Xbox Developer Direct.

Dobra okazja, aby dowiedzieć się, co premiery zaplanowane ze studiów Microsoftu na pierwszą połowę 2023 rokunie mogąc się doczekać jesieni, podczas której premiera Saga Hellblade 2 firmy Senua i innych wyczekiwanych gier.