Xbox Series: wyciekł nowy tytuł na wyłączność, wielkie studio na czele

Xbox oczywiście ma nam wiele do pokazania podczas kolejnego Xbox Direct, a właśnie wyciekła nowa gra na wyłączność, nad którą pracuje bardzo duże studio.

Zaledwie kilka godzin przed wielką konferencją Xbox już widzi jedną ze swoich niespodzianek wyciekających do sieci. Insider zakochany w dobrych okazjach, Billbil-kun, któremu zawdzięczamy większość przecieków dotyczących gier PS Plus, przyszedł wcześnie rano, aby ujawnić nam jeden z dużych kartridży, które Xbox aż do tego momentu starannie trzymał w tajemnicy. Rewelacje zaplanowane na następny Xbox Direct?

Nowy Xbox na wyłączność renomowanego studia, niespodzianka!

Jednak informacje pozostają trochę skąpe. Billbil-kun mówi nam, że mecz zostanie ogłoszony Pośpiech Hi-Fi, wcześniej znany jako Projekt Hibiki. Gra została opracowana przez Tango Gameworks (Zło wewnątrz, Ghostwire Tokio) i nadzorowane przez Bethesdę. Jak sugerowały już poprzednie plotki, gra byłaby przeciwieństwem tego, co do tej pory oferowało nam Tango Gameworks. Dlatego nie powinniśmy wlewać się do horroru lub równoległych wszechświatów wypełnionych duchami, ale do czegoś zupełnie innego. Co więcej, mówi się, że ta Hi-Fi Rush byłaby zabroniona tylko dla dzieci poniżej 12 roku życia, co sugeruje, że jest to gra stosunkowo odpowiednia dla wszystkich odbiorców. Tytuł powinien być jednak stosunkowo obszerny, zwłaszcza że oprócz wydania standardowego dostępna byłaby wersja Deluxe.

Warto przeczytać!  Walmart obniża ceny ekskluzywnych produktów Switch, hitów innych firm i nie tylko

Oczywiście możemy łatwo wywnioskować, że gra będzie dostępna na Xboksie Series oraz PC i już pierwszego dnia wyląduje w Xbox Game Pass.

Wciąż tajna gra

Jednak jeszcze nie wiemy, co to dokładnie będzie. Tango Gameworks jest w stanie zaoferować nam prawie wszystko, ponieważ jego gry są bardzo różne. Zło wewnątrz pogrąża się w szaleństwie i zupełnym przerażeniu, podczas gdy Ghostwire Tokio prezentuje się jako nietypowy FPS z otwartym światem, w którym mieszają się japoński folklor i miejskie legendy. Wcześniejsze plotki na Reddit i ResetEra zdawały się twierdzić, że gra będzie czymś w rodzaju futurystycznej strzelanki, może nawet wieloosobowej, i że powinna dostarczać sporej dawki frajdy. Ale nic nie jest jeszcze pewne, zwłaszcza że nic nie zostało jeszcze zweryfikowane. Dlatego musimy tylko poczekać, aż następny Xbox Direct dowie się na pewno, a jeśli go tam nie ma, bardzo mądrze poczekamy, aż Xbox i Bethesda powiedzą nam o tym w nadchodzących miesiącach. Ale według Billbil-kun ogłoszenie jest bliskie.

Warto przeczytać!  Koniec z jednorazowymi opakowaniami w restauracjach typu fast food to kolosalna inwestycja

Hi Fi Rush Xbox
Grafika koncepcyjna RUMEUR za pośrednictwem ResetEra