Zaklęcie Nomada

Był czas w moim życiu, kiedy czułem się zagubiony, nie mając pojęcia, jak okiełznać swoją duszę. To jest coś, co każdy ma w głowie podczas swojej metamorfozy w dorosłość. Życie na krawędzi jest czymś ekskluzywnym i jednocześnie trudnym, gdy nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na Tajemnicę życia. Wszystko, co chciałem tu napisać, dotyczy odważnego przyjaciela, który pozwoli ci zgłębić głębię wewnętrznej duszy.

Nawet ja nie miałam pojęcia przez te wszystkie lata, kiedy kilka lat temu miałam okazję poznać tę konkretną osobowość, więc chciałam podzielić się tym, jakie zmiany zaszły we mnie w budowaniu własnego samopoczucia. Pozwól, że spróbuję wyjaśnić trochę na dole tego przyjaciela.

Przyjaciel, który jest bardzo spokojny, nadal w pewnych okolicznościach przekazywał mi to, czego chciałem.

Mój przyjaciel żyje w formie słów

Jak głęboko analizujesz? Postać będzie podróżować razem z tobą bez względu na wszystko!!!

Mogłeś dojść do przekonania, o którym mówię?

Odpowiedź to „Książki”

Książki

Dopiero w wieku 23 lat zacząłem czytać. Bycie hetero książki to coś więcej niż przyjaciel, czasami klepie cię po plecach, kiedy nie ma nikogo w pobliżu. Wyznacza ci oświeconą ścieżkę i poprowadzi cię nią przez cały czas, aż do ostatecznego terminu. Słowa sprawiają, że się uśmiechasz, a jednocześnie przyprawiają o mętlik w głowie. Co jest w życiu ciekawszego niż książki?

Według mnie, jeśli jesteś bibliofilem, jesteś błogosławiony.

To może być Lovey Dovey,

Może to być Whodunit,

To może być ekscytujące,

Może to być dowolny gatunek,

Jeśli jesteś molem książkowym, jesteś błogosławiony!!!

Szczerze mówiąc, nawet jeśli jesteś zmęczony czytaniem, jeśli jesteś wystarczająco apatyczny, spróbuj przeczytać stronę w ciągu 24 godzin. Pewnego dnia będziesz szczęśliwy, że zrobiłeś to poważnie.

Miłość do książek to coś wyjątkowego; uwodzi cię jak romantyczna dziewczyna swoimi słowami. Daje ci koszmary o wirtualnych postaciach, że kiedyś też stracisz sen. Ale wszystkie te słodkie tortury kończą się, gdy czytasz ostatnią stronę książki. Po kilku latach lub miesiącach całkowicie zapomnisz imiona postaci, ale kilka egzotycznych rzeczy pozostanie w twoim sercu na zawsze, których nigdy nie zrozumiesz, jeśli nie jesteś członkiem klubu czytelniczego. Wiesz co? Rzuca kilka niezwykłych pomysłów, jak oświadczyć się lub zaimponować nawet płci przeciwnej (lolz). Żarty na bok, szczerze mówiąc, daje gęsią skórkę! W jaki sposób słowa mogą dać ci tyle szczęścia bez fizycznej rozmowy?

Bywały chwile, że nie miałem innego wyjścia, jak tylko czytać książkę, czytam do snu, Kiedy się obudzę, będzie słodko leżeć na mojej piersi. W następnej chwili, kiedy się obudzę, będę czytać ponownie, aż znajdę punkt kulminacyjny. Robimy to, gdy oglądamy film. Nigdy nie możemy się oprzeć takim czynnikom. Filiżanka kawy przy oknie mojego pociągu z książką w drugiej ręce sprawia, że ​​moje życie jest takie błogie.

Oddech, który bierzesz, gdy następuje nagły zwrot akcji,

Sposób, w jaki uśmiechasz się do wirtualnych postaci, nawet twoi znajomi lub nieznani towarzysze mogą pomyśleć, że jesteś chory psychicznie. Prawda jest taka, że ​​znów będziesz się nieświadomie uśmiechać.

Książka jest towarzyszem duszy, gdy nikogo nie ma w pobliżu.

Miłość do książki jest czymś duchowym, daje mądrość.

Podobnie jak pragnienie poznania przyszłości, pojawi się pragnienie przewrócenia strony, aby dowiedzieć się, co się w niej znajduje. Daje to czasami enigmatyczny nastrój. Czasami wracam do lektury kilku stron, przypominając sobie nasze najszczęśliwsze i najmilsze wspomnienia. Książki odnoszą się całkowicie do naszego stylu życia, czasami czuję, że wirtualne postacie są prawdziwe, a wydarzenia są całkowicie moją historią.

Szczęście jest prawdziwe tylko wtedy, gdy jest dzielone!!!

Zgodzisz się z tymi etycznymi kwestiami, kiedy będziesz miał kogoś, kto omówi zalety i wady tej historii. Zwłaszcza o pięknie słów, kiedy próbujesz wyrazić to, co czułeś, przechodząc przez kilka uroczych fraz, w szczególności o mój Boże!!!

Najlepsze chwile życia

Trzymając najlepsze strony pieścił

Uśmiech będzie sięgał krawędzi ust

Słowa ożyją, gdy oczy zetkną się z każdym alfabetem!!

Opisywanie książki przypomina przysłowie

„To, co się wie, to tylko garstka, podczas gdy niewiadomą jest wielkość świata”.

Moja podróż z książkami jest nieustająca.

Cieszę się, że miałam okazję poruszyć tak ciekawy temat.

Jeśli czas pozwoli, dogonię cię z kilkoma innymi czynnikami, do czasu podpisania umowy przez Nomada

Dziękuję wam wszystkim.