Zaoszczędź 250 USD na M2 Pro MacBook Pro na Amazon

Amazon ma teraz naprawdę dobrą ofertę na srebrnego 16-calowego MacBooka Pro M2 Pro za 2449 USD. Jak dobra to umowa? Model, który jest w sprzedaży, to konfiguracja średniej klasy Apple, która zwykle kosztuje 2699 USD, więc oszczędzasz 250 USD. Ale jeszcze lepiej: cena sprzedaży 2449 USD jest niższa niż cena 16-calowego MacBooka Pro M2 Pro z niższej półki (który jest w zwykłej cenie na Amazon). Więc dostajesz więcej MacBooka za niższą cenę!

Model ze średniej półki ma układ M2 Pro z 12-rdzeniowym procesorem, 19-rdzeniowym procesorem graficznym, 16 GB pamięci i dyskiem SSD o pojemności 1 TB. Wszystkie MacBooki Pro są wyposażone w trzy porty Thunderbolt 4/USB-C, port HDMI, gniazdo kart SDXC oraz gniazdo słuchawkowe do podłączenia całego sprzętu. Nie martw się o użycie portu Thunderbolt do ładowania, ponieważ laptop ma również port ładowania MagSafe 3 i adapter.

16-calowy MacBook Pro to idealny laptop dla profesjonalistów w podróży. Ma dużą moc obliczeniową, a dysk o pojemności 1 TB w tym modelu jest odpowiedni dla większości użytkowników. Duży, 16-calowy wyświetlacz jest wspaniały – w mojej recenzji 16-calowego MacBooka Pro M2 Pro powiedziałem, że wyświetlacz jest „najlepszym wyświetlaczem, jakiego Apple używało do tej pory w laptopie”.