Zdobądź odnowionego iPada Pro za 62% zniżki

TL;DR: Od 17 września możesz otrzymać odnowiony Apple iPad Pro(otwiera się w nowej karcie) za jedyne $ 225.99 zamiast $ 599 – to 62% zniżki.

Jeśli chcesz iPada, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na zupełnie nowy, odnowiony może być najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko oszczędzasz pieniądze na wysokiej jakości urządzeniu, ale zakup odnowionej technologii pomaga również zmniejszyć ślad węglowy.

Jeśli szukasz niedrogiego iPada(otwiera się w nowej karcie) które mogą być świetne do pracy, szkoły lub zabawy, a następnie robisz zakupy we właściwym czasie. Między 17 a 30 września możesz zaoszczędzić na szerokiej gamie odnowionych produktów, takich jak ten iPad Pro oznaczony do 225,99 USD (599 USD).

Wszechstronny tablet w niskiej cenie

Chociaż został odnowiony, ten tablet powinien być w doskonałym stanie. Ma baterię, która jest zbudowana tak, aby wytrzymać do 10 godzin na jednym ładowaniu i otrzymała ocenę “B”. Oznacza to, że może mieć lekkie zadrapania na skosie i obudowie lub lekkie zadrapania i wgniecenia w ciele. Jeśli nie podoba Ci się widok małego zużycia, po prostu załóż czarną obudowę zatrzaskową, która jest dostarczana z zakupem. Ładowarka ścienna z certyfikatem UL i błyskawicy są również dołączone, ale mogą być również kompatybilne z nowoczesnymi koncentratorami ładowania.

Sam iPad ma 9,7-calowy wyświetlacz Retina i 32 GB pamięci flash. Jest również wyposażony w kamerę iSight 12MP(otwiera się w nowej karcie) oraz kamera FaceTime HD o rozdzielczości 5 MP. Rób oszałamiające zdjęcia lub bądź obecny w jakości HD na konferencjach internetowych dzięki temu elastycznemu tabletowi. Możesz także sparować go z ulubioną parą słuchawek dousznych Bluetooth i cieszyć się przesyłaniem strumieniowym ulubionych programów w rozdzielczości 2048×1536. A wszystko to na tablecie, który waży trochę poniżej funta.

Oszczędzanie na odnowionym iPadzie Pro

Potrzebujesz przenośnego urządzenia do pracy, szkoły lub zabawy? Skorzystaj z ofert na odnowioną technologię od 17 września do 30 września. Kup odnowionego iPada Pro firmy Apple(otwiera się w nowej karcie) (Tylko WiFi) w sprzedaży za $ 225.99 (Reg. $ 599) – bez kuponu.

Ceny mogą ulec zmianie.

Otwiera się w nowej karcie

Kredyt: Apple

Odnowiony iPad Pro firmy Apple
(otwiera się w nowej karcie)

$225.99 w Mashable Shop

Uzyskaj ofertę
(otwiera się w nowej karcie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.