Zelda: Najnowsza aktualizacja TOTK usuwa popularny exploit

Legenda o Zeldzie

Błąd powielania już nie istnieje.

26 maja 2023 r

Od czasu premiery Zelda: TOTK gracze cieszyli się z niezamierzonego błędu powielania, który pozwala graczom odradzać więcej przedmiotów, artykułów spożywczych i sprzętu bojowego do zadowolenia ich serc.

Oczywiście nie uważano, że jest to zamierzona mechanika, a najnowsza łatka Zeldy po uruchomieniu potwierdziła, że ​​usterka ma zostać wyeliminowana.

Wersja 1.1.2 została uruchomiona późno 25 maja, naprawiając liczne błędy. Chociaż same informacje o łatce nie odnoszą się konkretnie do usterki powielania, wiele kont Zelda potwierdziło, że nie jest to już możliwe w grze.

Pełne informacje o łatce Zelda: Tears of the Kingdom z 25 maja są wyszczególnione poniżej:

Poprawki błędów audio

Naprawiono błąd, w wyniku którego dźwięk był odtwarzany z bardzo dużą głośnością w pewnych warunkach.

Dodatkowe poprawki

Naprawiono błąd w głównym zadaniu „Praca kamery w głębinach”, przez który gracze nie mogli przejść dalej niż określony punkt. Pobranie aktualizacji pozwoli graczom przejść dalej niż ten punkt. Rozwiązano kilka problemów, aby poprawić wrażenia z gry. Źródło obrazu: Nintendo przez Twinfinite

Podczas gdy niektórzy gracze prawdopodobnie będą rozczarowani łatką i usunięciem błędu powielania, to naturalne jest, że programiści chcą mieć pewność, że gra będzie działać zgodnie z przeznaczeniem.

Niektórym graczom udało się powielić bardzo rzadkie i wartościowe przedmioty, takie jak diamenty, z usterką. To znacznie ułatwiło rozgrywkę, wyzwania i zdobywanie przedmiotów w grze, niż powinno.

Możemy spodziewać się kolejnych łatek od Nintendo w miarę starzenia się Zeldy, z nowymi usterkami, błędami i problemami, które prawie na pewno pojawią się w grze o wielkości TOTK. Omówimy je wszystkie tutaj, w Twinfinite. W międzyczasie sprawdź nasze powiązane treści poniżej, aby uzyskać najnowsze informacje na temat najnowszej części Zeldy.

O autorze

Joe jest pisarzem i wydawcą mieszkającym w Anglii. Uwielbia historię, gry wideo i piłkę nożną. Kiedy to czytasz, prawdopodobnie czyta o nieznanej wojnie, gra w grę wideo lub jęczy o Leeds United.