Zobacz: Shaquille O’Neal jest zawstydzony przez Candace Parker po przegranej w zakładzie

Shaquille O’Neal nadal robi szalone rzeczy, ale ten mógł po prostu przebić to wszystko. Od dawna żartuje w programie „NBA on TNT” ze swoimi przyjaciółmi Kennym Smithem, Charlesem Barkleyem i innymi, w tym legendą WNBA Candace Parker.

Tym razem O’Neal założył się z Parkerem, że będzie musiał ogolić głowę obok swoich dziecięcych włosów i może to być najzabawniejsza rzecz, jaką widzimy w tym tygodniu. Nie tylko O’Neal to zrobił, ale Parker wyciągnął dziecięcy grzebień do włosów.

To, co może być najzabawniejszą częścią tego wideo, to Jamal Crawford, który mówi O’Nealowi, jak śmiesznie to na nim wygląda, mówiąc: „On ma Michaela Jacksona”.

Shaq przegrał zakład z Candace Parker i wyhodował baby hair, aby pokazać, że jest „mężczyzną dotrzymującym słowa”

😅
💀
Shaq przegrał zakład z Candace Parker i zapuścił baby hair, aby pokazać, że jest „dotrzymującym słowa” 😅💀https://t.co/TwXDMqyZ2w

Warto przeczytać!  Canadian Sport Institute Pacific i Backcountry Brewing ogłaszają pierwsze w historii wspólne piwo

Shaq mógł mieć jakieś przedłużenie lub coś w tym stylu, ponieważ zazwyczaj jest łysy, chyba że potajemnie hodował to coś i nikt nie zdawał sobie z tego sprawy. Jest duża szansa, że ​​zobaczymy, jak O’Neal zgoli to w ciągu najbliższych kilku dni, ale do tego czasu najlepiej się z tego śmiać.

To będzie trudne do przebicia przez O’Neala. Jest jednym z największych żartownisiów na świecie i wydaje się, że można śmiało powiedzieć, że ma już coś w zanadrzu na kolejny żart.

Parker i O’Neal mają przezabawny związek. Jeśli to coś warte, są jednymi z najlepszych w swoich dyscyplinach sportowych. Łatwo zrozumieć, dlaczego mieliby się zgadzać z historią, którą mają na korcie. Chociaż trudno powiedzieć, że ktokolwiek wyobrażał sobie, że ich żartobliwy związek uderza w tego rodzaju długość z dzieckiem z włosami O’Neala, łatwo zrozumieć, dlaczego się ze sobą zadzierają.

Warto przeczytać!  Markstrom odnosi sukcesy w ucieczce, gdy Flames pokonuje Islanders

Program TNT nadal jest jednym z najzabawniejszych programów sportowych w telewizji, a jeśli Shaquille jest w programie, nie wygląda na to, aby w najbliższej przyszłości stał się mniej zabawny.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Josepha Schiefelbeina

Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe