Źródło problemu w Grothmar Valley

PRZEWODNIKI

GmaFog świetnie się bawił włócząc się po mapie Doliny Grothmar. Jedynym punktem, z którym miała problem, był POI w obszarze Shattered Steppes. Ten ostatni POI doprowadzał ją do szału! Po tym, jak w końcu znalazła drzwi, były zamknięte i nie mogła wejść. Jak do cholery wchodzisz przez drzwi? Źródłem problemu był sposób uzyskania dostępu do tego Użytecznego Miejsca! Cóż, pewna dobra dusza powiedziała: „Podążaj za mną”, pokazała jej, gdzie zacząć, a następnie wskazała GmaFog właściwy kierunek, aby dostać się do środka. Poniższy przewodnik utoruje ci drogę do prawdziwej ścieżki do Zatoki Zwiadowczej!

Najpierw musisz udać się do północnej części Wardowns, gdzie znajdziesz obóz Legionu Popiołu z trzema namiotami. Wejdź do dużego namiotu z ogniskiem od wschodniego otworu i na szafkę po prawej stronie. Na biurku znajdują się oznaczenia, które zmieniają się codziennie. Musisz spisać kolejność oznaczeń (od lewej do prawej), a następnie podejść do drzew i tylko raz wejść w interakcję z każdym z wybranych drzew. Pamiętaj, że jeśli dotkniesz niewłaściwego drzewa, spłoniesz i stracisz zdrowie.

Symbole drzewa znajdują się u podstawy pnia i będą widoczne dla oka. GmaFog spróbuje poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby znaleźć każdą z nich i podać ogólne wskazówki. Będziesz musiał użyć swojej wielkiej wizji i pomysłowości, aby znaleźć symbole na pniach. Poniżej znajduje się rysunek 8 symboli drzewa i ich opis Gma. Podążanie za 9 znacznikami na mapie (zdjęcie nr 5) poprowadzi cię w twojej misji:

Czerwony X to Obóz Legionu Popiołu, który znajduje się na północ od Wardowns Waypoint. Po przybyciu na miejsce zrób zrzut ekranu lub zapisz symbole na górnej obudowie.

# 1 Drzewo przy Zielonej Strzałce – GmaFog lubi nazywać to swoją buźką. Aby się tam dostać, skieruj się na południe od dużego namiotu, a zobaczysz duże drzewo na wzgórzu. Gdy znajdziesz się w pobliżu drzewa z symbolem, pojawi się przycisk „Dotknij”. Jeśli jest to Twój pierwszy symbol tego dnia, pamiętaj, aby kliknąć tylko raz.

#2 Drzewo na Purpurowym Kręgu – ma rysunek podobny do namiotu. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić się nieco na południowy zachód od drzewa nr 1 i po drugiej stronie drogi. Powinieneś zobaczyć drzewo po wschodniej stronie ścieżki, na bardzo małej półce.

# 3 Drzewo w Czerwonym Sercu przypomina Gma szybowiec. Po prostu skieruj się trochę bardziej na południowy wschód, a symbol pojawi się na drzewie po drugiej stronie drogi najbliżej krawędzi.

#4 Drzewo na niebieskim kwadracie wygląda jak namiot z 3 liniami w środku. Ten symbol znajduje się na małym drzewie poniżej półki skalnej po drugiej stronie ścieżki na zachód.

# 5 Drzewo przy Zielonej Gwieździe przypomina GmaFog linie wiatru. Będziesz musiał udać się na południe od małego drzewka do zagajnika drzew. Drzewo symboli znajduje się po prawej stronie gaju, mniej więcej w połowie drogi.

# 6 Drzewo na turkusowej spirali wygląda jak dłoń chwytająca kiełki. Kierując się na północny zachód, podążaj za skalną ścianą i wskocz na krawędź tego drzewa. Być może będziesz musiał udać się dalej na północ, aby znaleźć drogę na górę bez wierzchowca.

# 7 Drzewo w Różowym Trójkącie odsłania kamienną buźkę. Wszystko, co musisz zrobić, to wskoczyć o jeden poziom na zachód, a drzewo stanie na twojej drodze.

#8 Drzewo na żółtym X jest trudny do wybrania, ponieważ symbol wtapia się w drzewo. Ten jest na północny zachód i na dużym drzewie, które wyróżnia się na wzgórzu. Być może będziesz musiał podwoić się, aby zobaczyć symbol, ale tam na pewno zobaczysz duże drzewo.

Przeanalizujmy kroki teraz, gdy wiesz, gdzie znajdują się drzewa:Udaj się do obozu Legionu Popiołu i znajdź cztery symbole dnia.
Podejdź do każdego drzewa z odpowiednimi symbolami w odpowiedniej kolejności, idąc od lewej do prawej, pamiętając, aby wejść w interakcję tylko raz z każdym drzewem.
Ostatnie drzewo da ci monit o przejście do Recon Cove. Powiedz „Przejdź”
Jesteś skończony! Rozejrzyj się, ponieważ w jaskini jest wiele ukrytych osiągnięć!

Naprawdę doceniam sposób, w jaki ArenaNet stawia przed nami wyzwania w tych nowych obszarach. Rozwiązywanie tych problemów z przyjaciółmi i odkrywanie, co kryje się za zamkniętymi drzwiami, to przyjemność. Mimo początkowej frustracji związanej z nie zlokalizowaniem wejścia, podobało mi się poszukiwanie symboli na drzewach. Bardzo dobrze zrobione!

Szczęśliwej przygody!

o autorze

GmaFog
Redaktor

Ponieważ GmaFog uwielbia przygody w życiu, ekscytuje ją wszystko, co ją otacza. Oprócz pracy jako Web Production Assistant dla Franchise Update Media, dobrowolnie pisze i redaguje magazyn Gaiscioch. Uczęszcza do Westside Christian Church i uwielbia jeździć na misje do Rwandy z Africa New Life Ministries. W wolnym czasie Gma gra w gry z The Gaiscioch [GSCH] Rodzina i wnuki; para się fotografią; i bada pomysły rzemieślnicze. Zawsze możesz zadawać jej pytania, ponieważ lubi pomagać innym, zarówno w grze, jak i poza nią.

Zobacz profil

O Guild Wars 2

Guild Wars 2 to internetowa gra fabularna z dynamiczną walką, bogatym i szczegółowym uniwersum historii, inspirującymi krajobrazami do eksploracji, dwoma wymagającymi trybami gracz kontra gracz — i bez opłat abonamentowych!

Ucz się więcej

POWIĄZANE TREŚCI Z CAŁEJ SIECI

PODZIEL SIĘ SWOIMI MYŚLAMI